SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Czechy i Słowacja

Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km tras

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Tatrzańska Łomnica zdjęcie: www.vt.skTatry Wysokie - Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie (Štrbské Pleso) i Stary Smokowiec są doskonałym resortem narciarskim położonym w przepięknej scenerii Tatr Wysokich, posiadającym łącznie niemal 22 km tras narciarskich z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych i turystyki górskiej na wysokości ponad 2000 m n.p.m. Zdolność przewozowa  20  kolejek linowych i wyciągów we wszystkich trzech ośrodkach wynosi  21 385 osób na godzinę. Nowoczesny system naśnieżania  gwarantuje śnieg co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy zimowej zabawy mogą skorzystać z jazdy na sankach z Hrebienka lub z niezwykłych atrakcji - skifox, snowscoot. 

 

Słowacki Super Skipass 2012/2013

Ocena użytkowników: / 256811
SłabyŚwietny 

Slovakia Super Skipas - Aquapark Tatralandia 2013/203Jeden Skipass i masz do dyspozycji 108 kilometrów tras zjazdowych, 9 kolejek linowych i 67 wyciągów. Skipass pozwala korzystać z 7 słowackich ośrodków narciarskich, Chopok północ i południe, Tatrzańska Łomnica, Park Snow Donovaly, Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Malino Brdo, Vrátna Free Time Zone. Jeżeli zmęczy was jazda na nartach to zamiast na stok możecie wybrać się do największego parku rozrywki wodnej Aquapark Tatralandia czekają tam na was 4 baseny, 5 rur i zjeżdżalni, wyspa piratów z Karaibów, saunowy świat Celtów oraz Wellness Paradise.

 

Na narty Słowacja Raport

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Aquapark TatralandiaKolejny weekend za nami coraz więcej ośrodków otwiera swoje stoki. Poniżej lista słowackich stacji narciarskich gdzie można już pojeździć, część stacji jest otwarta tylko w weekendy, jeżeli planujecie wyskoczyć na narty w tygodniu najpierw upewnijcie się, że nie spotka was przykra niespodziana w postaci zamkniętych tras.

 

START Bachledova Dolina 10 12 2011

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Photo from skibachledova.sk

Bachledova Dolina rozpoczyna sezon narciarski 10 Grudnia.

W tym dniu za jedyne jedyne 5 euro będzie można jeździć na dwóch trasach o łącznej długości 2 km. Otwarte będą trasy niebieskie:

- Bachledka I długości 1830 m - doskonała na rozruch przed atakiem na trudniejsze i bardziej wymagające trasy. 

- Bachledka II długości 270 m - jest to trasa usytuowana w dolnej części stacji narciarskiej przy orczyku, świetna dla dzieci i osób, które będą stawiać pierwsze kroki na nartach.

 

Tatrzańska Łomnica Music Winter Opening 10 12 2011

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Tatrzańska ŁomnicaJuż w ten weekend wielkie otwarcie sezonu w Tatrzańskiej Łomnicy i Skalnym Plesie. Na Słowacji do końca tygodnia zapowiadają się wyśmienite warunki narciarskie temperatura w nocy do -10 stopni w ciągu dnia maksymalna temperatura będzie się utrzymywać w okolicach zera.

 

Raport śniegowy Czechy Słowacja

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Zbliża się weekend, więc przygotowaliśmy dla was raport z ośrodków narciarskich, w których jest szansa pojeździć. Niestety aura nadal nie sprzyja w całej Europie jest mało śniegu, jeżeli już jest to sztuczny, choć i tego jest nie za wiele ostatnie tygodnie Listopada pozwoliły naśnieżyć małe odcinki tras i co poniektóre ośrodki zdecydowały się na otwarcie.

 

Wielkie otwarcie Tatrzańska Łomnica Štrbské Pleso i Chopok

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

tatrzanska-lomnica-otwarcieWielkie otwarcie Tatrzańska Łomnica Štrbské Pleso i Chopok

2 grudnia będzie można szusować w Tatrzańskiej Łomnicy na Chopoku i na Jeziorze Szczyrbskim (Štrbské Pleso) za jedno Euro! Każdy narciarz będzie później mógł zakupić bilet do aquapark Tatralandia* również za 1 Euro. W najbliższy piatek spędzą Państwo pod Tatrami naprawdę udany dzień pełen wody, śniegu i niekończącej się zabawy.

* po okazaniu się skipassem z Tatrzańskiej Łomnicy, Chopoka lub Štrbské Pleso

 


Strona 1 z 2

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.