SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Polska Finał Red Bull Zjazd na Krechę 2012

Finał Red Bull Zjazd na Krechę 2012

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Red Bull Zjazd na Kreche fot. Tomek GolaNAJSZYBSI JUŻ W NIEDZIELĘ ZJADĄ NA KRECHĘ!

POLANA SZYMOSZKOWA, TATRZAŃSKA ŁOMNICA 25 - 26 LUTEGO 2012

Już w najbliższą niedzielę w Tatrzańskiej Łomnicy odbędzie się finał Red Bull Zjazd na Krechę 2012. Nim jednak najszybsi staną na linii startu, w przeddzień Wielkiego Finału – odbędą się ostatnie eliminacje na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. 300 amatorów zawrotnych prędkości w niedzielny poranek będzie rywalizowało po słowackiej stronie Tatr. Wygra ten, kto pojawi się na mecie jako pierwszy!

Kolejna edycja kultowych zawodów zrzeszających miłośników sportów zimowych odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 26 lutego w Tatrzańskiej Łomnicy. Zawody Red Bull Zjazd na Krechę cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród narciarzy jak i snowboardzistów; kobiet i mężczyzn.Zawody masowego zjazdu - od kilku sezonów są obecne również w kalendarzu startów czołowych reprezentantów Polski w sportach zimowych m.in.: Wojtka Szczepanika, Michała Kłusaka, Stanisława Karpiela, Wojtka Pawlusiaka, czy Marcina Bociana.W ubiegłym rokuzwycięzca – Michał Kłusak pokonał trasę finałową w Tatrzańskiej Łomnicy w niecałe trzy minuty. Czy w tym roku ktoś poprawi jego wynik, zobaczymy już 26 lutego!

Wśród uczestników startujących w Red Bull Zjazd na Krechę pojawią się również aktorzy, muzycy oraz zawodnicy sportów motorowych. W zwartych szeregach na linii startu będzie można zobaczyć m.in. Piotra Zelta, Wojtka „Łozo” Łozowskiego, czy motocyklistów znanych z Rajdu Dakar - Jakuba Przygońskiego, Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora.

W tym roku oprócz tradycyjnych eliminacji na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem (25 lutego), odbyły się również dwie dodatkowe kwalifikacje w Krynicy-Zdroju (12 lutego) i Szczyrku (19 lutego). Ostatni przystanek eliminacyjny i ostatnia szansa na wejście do finału już w sobotę! Rywalizacja w Zakopanem wyłoni blisko 200 zawodników, którzy wywalczą sobie gwarantowany udział w tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę.

W zjeździe finałowym weźmie udział maksymalnie 300 osób - z najlepszymi czasami w swoich kategoriach uzyskanymi podczas trzech sesji kwalifikacyjnych. W ramach zawodów, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej (bez względu na kategorię i płeć) oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody rzeczowe od firm Head, Dakine, GoPro oraz Red Bull MOBILE o wartości blisko 30 000 zł.

PROGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2012 

ELIMINACJE:

25 LUTEGO – ZAKOPANE, POLANA SZYMOSZKOWA

  • Rejestracja zawodników – w godz. 12.00-16.30
  • Potwierdzenia zgłoszeń internetowych – w godz. 12.00-14.00
  • Start zawodów o godzinie 18.30

FINAŁ RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ:

  • 26 lutego – Tatrzańska Łomnica, Słowacja
  • Start zawodów o godzinie 08.30

****

Wszyscy finaliści Red Bull Zjazd na Krechę, którzy uwiecznią swoje indywidualne przejazdy na kamerach GoPro będą mogli wziąć udział w konkursie na najlepszy klip z finałowego zjazdu. Poza sportową rywalizacją w Tatrzańskiej Łomnicy, chętni będą mogli również podjąć się współzawodnictwa filmowego i w konkursie internetowym wygrać smartphone’a Red Bull MOBILE!

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.