SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Polska Zapisy Red Bull zjazd na Krechę 2012

Zapisy Red Bull zjazd na Krechę 2012

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

RedBull Zjazd Na Kreche 2011 fot Łukasz Nazdraczew Red Bull ContentOd 1 lutego na oficjalnej stronie zawodów Red Bull Zjazd na Krechę ruszają zapisy do masowego zjazdu miłośników białego szaleństwa. Wszyscy zainteresowani udziałem będą mogli zgłosić chęć uczestnictwa w jednym z trzech przystanków eliminacyjnych. W tym roku szans na wystartowanie jest trzy razy więcej: do tradycyjnej sesji w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej, dodatkowo rozegraną zostaną kwalifikacje w Krynicy-Zdrój i Szyczyrku. 300 najlepszych zawodników weźmie udział w finałowym zjeździe, który rozegrany zostanie 26 lutego po słowackiej stronie Tatr – w Tatrzańskiej Łomnicy.

Wszyscy, którzy cenią sobie szybką jazdę na nartach bądź snowboardzie, lubią rywalizację i adrenalinę powinni spróbować swoich sił w Red Bull Zjazd na Krechę – legendarnym wyścigu, którego kolejna edycja wystartuje już za kilka tygodni!

Zwycięzca 2011 Michał Kłusak fot.Marcin Kin Red Bull Content PoolNarciarze i snowboardziści myślący o zwycięstwie powinni pokonać zeszłorocznego triumfatora Michała Kłusaka, który trasę finałowego zjazdu w Tatrzańskiej Łomnicy pokonał w 2 minuty i 57 sekund. Z dniem 1 lutego na oficjalnej stronie zawodów www.redbullzjazdnakreche.pl będzie można za pośrednictwem formularza zgłosić się do jednego z trzech przystanków eliminacyjnych. Udział można wziąć tylko w jednych eliminacjach. Od dziś na internetowych stronach rywalizacji dostępny jest także oficjalny regulamin Red Bull Zjazd na Krechę 2012.

Jak radzi tegoroczny obrońca tytułu – najlepszą techniką na zwycięstwo jest ”dobry czas w kwalifikacjach, który decyduje o pozycji na starcie finałów. W wyścigu finałowym najistotniejszy jest start! Jeżeli wystartujesz jako pierwszy masz do wykorzystania całą trasę i możesz pojechać najlepszą możliwą linią” podpowiada Michał Kłusak.

W Red Bull Zjazd na Krechę każdy reprezentuje swój własny styl, jednak technika jazdy u wszystkich jest jednakowa – zjazd z jak najmniejszą ilością skrętów, czyli na tak zwaną „krechę”. Jednak zanim najlepsi z najlepszych staną na linii startu, wezmą udział w jednym z trzech przystanków eliminacyjnych. Ich zwycięzcy zostaną ustawieni w pierwszych rzędach linii startowej w Tatrzańskiej Łomnicy.

Aby wziąć udział w zawodach wystarczy mieć ukończone 16 lat i nie bać się szybko jeździć na nartach lub desce. Każdy chętny powinien z dniem 1 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy, wnieść opłatę wpisową, a następnie spróbować swoich sił w jednej z sesji kwalifikacyjnej.

ELIMINACJE:

  • · 12 lutego – Krynica - Zdrój, Słotwiny
  • · 19 lutego – Szczyrk, Juliany
  • · 25 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

FINAŁ:

  • · 26 lutego – Tatrzańska Łomnica

****

Zawody Red Bull Zjazd na Krechę są przeznaczone dla wszystkich powyżej 16 lat umiejących jeździć na nartach lub desce i czujących się na siłach, by pokonać wymagającą trasę. W ramach zawodów, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej (bez względu na kategorię i płeć) oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka.

Red Bull Zjazd na Krechę 2011 fot.Tomek Podgorny Red Bull Content Pool Red Bull Zjazd na Krechę 2011 fot. Lukasz Nazdraczew Red Bull Content Pool

Więcej informacji na www.redbullzjazdnakreche.pl

 
Opublikowano: 12 Kwi 2016 11:51 przez lopatka #13851
lopatka's Avatar
Ten szwedzki red bull to
aaa-uuuuuuuuuuuuuu!

Komentarze  

 
0 # noclegi blisko Szymoszkowejkrokus 2012-02-13 04:56
Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego "Krokus" w Kościelisku ul. Nędzy Kubińca 169. www.krokus-zakopane.pl
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.