SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Polska Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnet

Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnet

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Sezon zimowy rozpoczęty, niestety najdroższa część przyjemności z szusowania to karnet, dlatego Plus GSM przygotował dla swoich abonentów promocję zimowe sms-ki 2012, wysyłasz sms i otrzymujesz 23% rabat na karnet, w akcji uczestniczą cztery ośrodki narciarskie, Jaworzyna, GAT Czyrna, Kasprowy Wierch, Zieleniec Winterpol.

Szczegóły promocji.

Akcja prowadzona jest w okresie od 19 grudnia 2011 r. do 30 marca 2012 r. z możliwością przedłużenia. Informacja o przedłużeniu zostanie podana na stronie www.plus.pl.

Uczestnikami Akcji mogą być osoby fizyczne, będące Abonentami sieci Plus z wyłączeniem Abonentów Sami Swoi

Wysyłając w okresie trwania Akcji na numer 80003 SMS z odpowiednim kodem wpisanym w treści wiadomości Uczestnik otrzyma SMS zwrotny uprawniający do zakupu po promocyjnej cenie karnetów narciarskich dostępnych w danym Ośrodku, kody na końcu artykułu.

SMS zwrotny uprawniający do otrzymania zniżki jest ważny przez 15 minut od momentu jego otrzymania. W celu otrzymania zniżki Uczestnik powinien udać się do kasy danego Ośrodka i okazać zwrotnego SMS-a.

Ośrodki narciarskie, wysokość i rodzaj zniżek, kody:

Stacja Narciarska Krynica Zdrój:

23% zniżki na karnet całodzienny, lub 4-godzinny

kod: JAW

Stacja narciarska GAT Czyrna, Solisko:

23% zniżki na karnet dzienny, lub półdzienny

kod: SZCZYR

Zieleniec Stacja Narciarska Winterpol:

23% zniżki na karnet całodzienny, lub 4-godzinny

kod: ZIEL

Zakopane – Kasprowy Wierch:

23% zniżki na  karnet dzienny i 3 godzinny

kod: ZAKO

 

 

Przeczytaj również:

 
Opublikowano: 16 Sty 2013 09:23 przez jabol #8673
jabol's Avatar
Iśka napisał:
Ważne żeby pamiętać, że to na wybrane karnety, w wybrane dni, o wybranych porach. Trzeba zawsze na to zwrócić uwagę, bo można się naciąć :-) Ale fajna sprawa, korzystałam w zeszłym roku w Szczyrku.
fajna sprawa , trzeba być we właściwym czasie we właściwym miejscu

Komentarze  

 
0 # karnetypiter147 2012-01-19 13:35
23% zniżki na karnet całodzienny- który to karnet dokładnie bo na stronie wyciągu takowego nie widzę, no i ile karnetów za 1 sms można kupić????
 
 
0 # karnetypiter147 2012-01-19 13:36
pytanie dotyczy Krynicy:-)
 
 
0 # Regulamin akcji smskidecentski 2012-01-19 23:22
tu masz regulamin całej akcji
http://www.plus.pl/indywidualna/Abonament/AktualniKlienci/Promocje/SMSkiNaStokach/smski_regulamin.pdf
 
 
0 # RE: Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnetpiter147 2012-01-20 08:49
Zadając pierwsze pytanie byłem po przeczytaniu regulaminu i sprawdzeniu cenników na stronie wyciągu w Krynicy! Gdyby regulamin był jasno napisany to nie pytałbym tutaj! Pyt. było kierowane do ludzi którzy ew. otrzymali rabat i znają warunki jak to jest przy kasie na stoku a nie przed ekranem monitora. Mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie i czekam na odpowiedź od kogoś kto był i otrzymał rabat:-)
 
 
0 # RE: Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnetdecentski 2012-01-20 20:39
To chyba najszybszym rozwiązaniem będzie jak zadzwonisz na Jaworzynę i się zapytasz o warunki promocji, podać Ci nr telefonu ??? :)
 
 
0 # RE: Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnetzapp 2012-01-23 15:30
zadzwoniłem, rozmawiałem z kasą, promocja jest jedynie na karnety 9-15-tej oraz 4-ro godzinny
 
 
0 # RE: Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnetdecentski 2012-01-24 20:50
zapp super dzięki - szkoda że jak zwykle są jakieś kruczki :( w tych promocjach
 
 
0 # RE: Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnetpiter147 2012-01-26 11:00
zapp wielkie dzięki, w końcu ktoś rozgarnięty odpisał na moje zapytanie:-) O to mi chodziło od samego poczatku!!! Zbyć każdy potrafi, sztuką jest zwyczajnie pomóc:-)
 
 
0 # RE: Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnetdecentski 2012-01-27 00:00
piter no nie żartuj że nie masz telefonu ??? :):) Pozdrawiam
 
 
0 # RE: Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnetszarlejak 2012-01-29 18:26
Czy ktoś korzystał? jak to wygląda przy okienku wystarczy przeczytać kod który przysyłaja?
 
 
0 # Zimowe smskilesoto 2012-02-03 17:58
Czy ktoś puszczał sms z simplusa?Bo rzeczywiście czytając reg. pewności nie ma.
 
 
0 # cena sms-arrrrrrrrr 2012-02-07 12:06
Czy ktoś wie jaki jest koszt sms-a?
 
 
0 # RE: Zimowe SMS-ki 2012 rabat 23% na karnetlesoto 2012-02-12 20:46
Ok jestem jużpo zabiegu.Simplus działa.Kośżt smsa jest normalny, Kupiłem startery za 3 zł i wysłałem 5 smsów i jeszcze zostało kasy.rrrrr wysyłaj śmiało.
 
 
0 # zniżka na karnetaxa 2012-02-16 20:00
Czy ktoś wie, czy z jednego tel. można wysłac kilka smsów i na każdy sms skorzystac ze zniżki?
 
 
0 # w szczyrku nie dla wszystkichmirrrek 2012-02-16 22:46
Byłem wczoraj o 8.30 w Szczyrku. Wysłałem sms, dostałem odpowiedź, ale pani w okienku powiedziała, że aktualnie nie ma karnetów zniżkowych, ale w każdej chwili mogą być. Po 15 min. które wykorzystałem na rozgrzewkę podszedłem do kasy i okazało się, że dalej nie ma. No i musiałem kupić bez zniżki.