SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Polska Darmowy karnet w Zieleńcu

Darmowy karnet w Zieleńcu

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Darmowy karnet w ZieleńcuZieleniec po raz kolejny wprowadził w swojej ofercie promocję „Darmowy karnet”

Oferta ta obowiązuje  w okresie przed i po głównym sezonie, tj. od początku sezonu  do 23 grudnia 2011 i od 5 marca 2011 do końca sezonu. Darmowy karnet otrzyma każdy kto wykupi nocleg w pensjonacie (lista pensjonatów biorących udział w promocji dostępna jest na stronie www.darmowykarnet.zieleniec.pl

Darmowy karnet przysługuje osobą które wykupiły minimum 5 noclegów, w zamian otrzymują karnet 4 dniowy, za kolejne dni spędzone w Zieleńcu przysługuje odpowiednio dłuższy karnet.

Karnet ważny jest na wszystkich wyciągach w godzinach od 9:00 – 16:00.

Zieleniec Ski MapaZieleniec jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej (jednym z większych w Sudetach). Jest dzielnicą Dusznik Zdroju.

Leży na wysokości ok. 950 m. n. p. m. w paśmie Gór Orlickich. Panuje tam specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce) - zbliżony do alpejskiego. Ze względu na szczególny układ ciśnieniowy mas powietrza, tutejszy mikroklimat wymusza na organiźmie ludzkim zwiększenie produkcji czerwonych ciałek krwi, co w efekcie znacznie poprawia samopoczucie osób nawet kilka dni przebywających w Zieleńcu. Północne stoki Zieleńca, doskonałe tereny narciarskie oraz duża ilośc opadów w okresie zimowym (1300 mm w ciągu roku z czego 40% przypada na okres od listopada do marca) sprawiają, że śnieg leży blisko 150 dni. Zieleniec oferuje 28 wyciągów. Dla lubiących nocne jazdy przygotowanych jest 10 oświetlonych stoków. Trasy zjazdowe Zieleńca są bardzo zróżnicowane pod względem techniki jazdy: od bardzo łatwych do bardzo trudnych. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób uprawiających frestyle na nartach lub snowboardzie Zieleniec oferuje snowpark oraz pełnowymiarową rynnę (halfpipe). Trasy zjazdowe i wyciągi są tak rozmieszczone, że mamy możliwość (nie ściągając nart czy deski z nóg) przejechnia z jednego końca Zieleńca na drugi i z powrotem.

 
Opublikowano: 25 Sty 2020 10:27 przez decentski #23074
decentski's Avatar
Piękna lampa w Zieleńcu :narty: nic tylko jeździć jest pięknie :P mieliśmy tam być.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.