SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Małe Ciche w budowie

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Male CicheMimo, że do sezonu narciarskiego pozostało jeszcze trochę czasu, na stacji narciarskiej Małe Ciche praca wre nawet w soboty. Na stokach tej stacji trwają prace związane z drugim etapem inwestycji.

 

Raport z budowy Kaniówka

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Stacja Narciarska KaniówkaGarść zdjęć z Kaniówki, stacja przechodzi gruntowny lifting, na miejscu starych orczyków stanie nowoczesne czteroosobowe krzesło firmy Leitner a przy nowym pensjonacie po prawej stronie od krzesła powstaje wyciąg orczykowy, zostanie też zmodernizowany system naśnieżania i oświetlenie.

 

Małe Ciche rozbudowa stacji

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Małe CicheOśrodek narciarski w Małem Cichem rozpoczął plan modernizacji stacji od wymiany obecnego wyciągu na nowoczesną wyprzęganą kanapę, dzięki czemu dostaniemy się szybciej na górę dotychczas podróż wyciągiem trwała 12 min po wymianie wyciągu podróż zostanie skrócona do 5 min. Na sezon 2012/2013 jest planowana również modernizacja sytemu naśnieżania, budowa dodatkowego oświetlenia oraz rozbudowa parkingów. Będzie to pierwszy etap budowy.

 

Raport z budowy Jurgów Hawarń

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Jurgów HawrańTrwa rozbudowa stacji narciarskiej w Jurgowie. W tym sezonie, jeżeli wszystko pójdzie z godnie z planem, powstanie kolejna czteroosobowa kolej krzesełkowa Tatralift. Niestety wraz z budową nowego krzesła nie przybędzie tras, więc zagęszczenie na stoku w szczycie będzie jeszcze większe, za to kolejki do krzesła powinny zmniejszyć się i to bardzo - niestety to raczej jedyny plus tej rozbudowy.

 

Raport z budowy w Suchem

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Stacja Narciarska SUCHEBudowa stacji narciarskiej w Suchem trwa. Do tej pory udało się inwestorowi postawić budynek karczmy, w którym trwają prace wykończeniowe. Trwa również budowa dolnej i górnej stacji, parę dni temu dojechały elementy niezbędne do budowy wyciągu i czekają na montaż. Otwarcie stacji planowane jest na 31 grudnia, czy ten ambitny plan uda się zrealizować? Zobaczymy.

 

Stacja Narciarska SUCHE

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Ski Mapa Stacja narciarska SucheNa Podhalu powstaje nowa stacja narciarska w miejscowości Suche koło Poronina. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów będą trzy trasy o różnym stopniu trudności, średnim nachyleniu 20% i różnicy wzniesień, wynoszącej 137m oraz nowoczesna czteroosobowa kolej krzesełkowa Doppelmayr o długości 950 m.

 

Kaniówka wyciąg krzesełkowy

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

kaniow-skimapaFirma Laitner podpisał kontrakt na budowę czteroosobowej kanapy w stacji narciarskiej Kaniówka. Jest to kolejny krok do połączenia Kaniówki ze stacją narciarską Kotelnica.

 


Strona 1 z 3

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.