SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Alpy Rodzinny wypoczynek w Kappl i See

Rodzinny wypoczynek w Kappl i See

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Zdjęcia: TVB Paznaun - IschglUwaga rodziny! W grudniu Paznaun otwiera swoje rodzinne tereny narciarskie: w Kappl 16, a w See 17 grudnia 2011. Co nowego w Kappl? Pierwsza na świecie trasa do jazdy zibobem®, białe szaleństwo o poranku i wiele promocji dla rodzin w kwaterach zrzeszonych pod marką Sunny Mountain. Natomiast See przygotowało, zapewniające atrakcyjne zniżki karnety Ski Hit.

16 i 17 grudnia 2011 Kappl i See otwierają nowy sezon narciarski. Oba rodzinne tereny narciarskie doliny Paznaun mają tej zimy do zaoferowania kilka nowości na stokach i poza nimi: Kappl zaprasza do wypróbowania pierwszej na świecie stałej trasy do jazdy zibobem®, a oprócz tego przedłuża narciarski dzień umożliwiając pierwsze zjazdy już wczesnym rankiem oraz kusi wieloma dodatkowymi atrakcjami dla rodzin, zawartymi w ofercie rozpoznawalnym pod szyldem Sunny Mountain.

 

Sarah Engels - laureatka „Deutschland sucht den Superstar" - czyli niemieckiego „Idola" - także słyszała o zaletach tego terenu narciarskiego i w związku z tym 5 lutego 2012 wybiera się do Kappl. By oprócz jazdy na nartach zaprezentować kilka swoich piosenek. Tymczasem w See karnety Ski Hit zapewniają jeszcze większą radość z białego szaleństwa dzięki atrakcyjnym rabatom.

Nowość na skalę światową i białe szaleństwo tuż po wschodzie słońca na stokach Kappl

Zdjęcia: TVB Paznaun - Ischgl16 grudnia Kappl ogłosi otwarcie nowego sezonu. Teren narciarski Kappl-Dias bez wątpienia jest zaliczany do najpiękniejszych w całym regionie Silvretta i ma wiele do zaoferowania w kwestii komfortu, zabawy i adrenaliny. Urozmaicenie zapewnia w sumie 10 wyciągów, ponad 40 kilometrów doskonale przygotowanych stoków dla początkujących i zaawansowanych oraz jeden funpark. Nowość tego sezonu - w każdy poniedziałek, na najbardziej nasłonecznionym terenie narciarskim doliny można rozpoczynać jazdę na długo przed włączeniem wyciągów w sąsiednich ośrodkach. Kolejki Dias, Ablitt i Ablittkopf zaczynają pracę już o 8.00. Dodatkowa godzina pod nazwą „Ślady na śniegu" jest dla posiadaczy ważnego skipassu bezpłatna. Inauguracja sezonu przyniesie także jedną nowość na skalę światową - pierwszą na świecie stałą trasę do jazdy zibobem®. Start znajduje się tuż poniżej restauracji Sunny Mountain. Ta niezwykła atrakcja dla wszystkich grup wiekowych rozciąga się na długości 350 zakręconych metrów, które może pokonywać do 4 osób jednocześnie. Wygodny powrót do punktu startu zapewni najdłuższy w Austrii zadaszony „magiczny dywanik".  Kolejna nowość - dowolną ilość bezpłatnych przejazdów po torze do ziboba® otrzymają goście kwater w nowych obiektach Sunny Mountain. Nowo utworzone obiekty noclegowe, wyróżniające się szczególną sympatią dla rodzin, oferują dzieciom i dorosłym wiele dodatkowych atrakcji. Cena noclegu obejmuje na przykład bezpłatną opiekę nad dziećmi w przedszkolu mieszczącym się w budynku Sunny Mountain, a Flaxi - wesoła maskotka parku rozrywki Sunny Mountain - towarzyszy dzieciom przez cały urlop zdobiąc pościel, zestawy do mycia zębów i ręczniki. A już na samym początku urlopu, tuż po przyjeździe dzieci otrzymują od Flaxi prezent niespodziankę.

Dzieci nigdy nie mają dosyć Kappl. Głównym powodem tego stanu rzeczy jest park rozrywki Sunny Mountain, ogromny plac zabaw dla dzieci. Narciarska karuzela, tor do tubingu, stok z muldami i śnieżna jaskinia - wszystkie te niezwykłe obiekty przygotowano specjalnie dla dzieci. Natomiast załoga szkoły narciarskiej w Kappl bardzo się stara, aby dzieci nie tylko się bawiły, ale również uczyły. Więcej informacji pod adresem: www.kappl.com.

Ski Hit Pass ubarwi Twój pobyt w See

Zdjęcia: TVB Paznaun - IschglTuż przed świętami, 17 grudnia 2011, także See ogłosi hasło: „Ruszamy na stoki!" Nowością tego sezonu są karnety Ski Hit. Zapewniają one możliwość skorzystania ze specjalnych usług, takich jak serwis sprzętu narciarskiego, czy kurs carvingu. Za okazaniem karnetu można też przetestować możliwości najnowszych modeli nart. W See jest na to wystarczająco dużo miejsca. Mamy tu 33 kilometry zawsze naśnieżonych tras zjazdowych położnych na wysokościach między 1050 a 2450 metrów, stoki z muldami a dla snowboardzistów funpark. Szerokie stoki są idealne przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Aby zapewnić sobie bezcenne chwile na stoku, podczas których należy się martwić wyłącznie o siebie, rodzice mogą pozostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką w przedszkolu dla małych gości. Dla posiadaczy karnetu Ski Hit usługa jest bezpłatna. Niestrudzeni narciarze mają do swej dyspozycji raz w tygodniu oświetlony stok do nocnych zjazdów. Ukoronowaniem takiej nocnej wycieczki będzie - również nowość tego sezonu - Fire & Ice Show. See to jednak nie tylko stoki narciarskie. Sześciokilometrowy naturalny tor saneczkarski, cieszący się opinią jednego z najpiękniejszych i najdłuższych w Tyrolu, dzięki sztucznemu oświetleniu dwa razy w tygodniu jest czynny także w nocy. Więcej informacji pod adresem www.see.at.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.